Close

23 marca 2020

Znajdziesz je na wystawie, ale ich zastosowanie o wiele większe. Przedstawiamy gabloty muzealne

Gabloty muzealne, nazywane bardzo często także wystawienniczymi, to rozwiązanie, które od wielu lat gwarantuje bezpieczeństwo historycznych eksponatów lub innych cennych przedmiotów. Spora uniwersalność i jeszcze większa funkcjonalność sprawiają, że takie systemy coraz częściej można zauważyć nie tylko podczas specjalistycznych wystaw. Zobacz, gdzie jeszcze spotkasz gabloty!

Muzea i placówki państwowe. W tych miejscach przekonano się o właściwościach naszych gablot

Podstawowym i jednocześnie najpopularniejszym zastosowaniem oferowanych przez firmę Omega System gablotek są oczywiście wszelkiego rodzaju wystawy muzealne. Tego typu witryna zapewnia maksymalny poziom ochrony eksponatów o ogromnej wartości historyczno-sentymentalnej. Szkło gabloty zabezpiecza nie tylko przed kurzem, ale również przed wilgocią oraz uszkodzeniami, które mogą powstać w wyniku nieuwagi osób odwiedzających wydarzenie. Warto pamiętać również, że gabloty muzealne pełnią funkcję nośnika prezentującego – dlatego często można je zauważyć również w placówkach edukacyjnych i urzędach, gdzie witryna dba o bezpieczeństwo sztandaru i innych cennych rzeczy.

Nowoczesne gabloty muzealne w Twoim handlu? Zobacz, jak zadbać o bezpieczeństwo towaru

Całkowicie przeszklone gabloty mogą pełnić niezwykle istotną funkcję we współczesnym handlu. Takie ekspozytory chętnie wybierane są przez renomowanych jubilerów, którzy muszą zadbać nie tylko o unikalną prezentację drogocennych wyrobów, ale także o ich maksymalne bezpieczeństwo. Niektóre celebrytki, zegarki, pierścionki lub inne elementy popularnej biżuterii potrafią kosztować nawet do kilkunastu tysięcy złotych. To dlatego warto zapewnić im najwyższy poziom ochrony. Nowoczesna gablota muzealna stanowi również podstawowy element wyposażenia każdej wyspy handlowej, które są niezwykle popularnym rozwiązaniem stosowanym w największych galeriach. Oferowane przez naszą firmę ekspozytory, podobnie jak w przypadku drogocennych przedmiotów jubilerskich, gwarantują pierwszorzędny poziom bezpieczeństwa i prezentacji towaru. Zwłaszcza, że sprzedawca na takim punkcie nie jest w stanie sprawować pieczy nad ochroną asortymentu. Dodatkowe zamknięcie na klucz oraz trwałe szkło hartowane tylko zachęcają do zakupu gabloty. Innowacyjnych systemów nie może również zabraknąć na branżowych targach lub showroomach.

Gabloty muzealne wyróżnia ogromna funkcjonalność. O takim zastosowaniu mogłeś nie wiedzieć

Co ciekawe, na muzeach, publicznych placówkach państwowych oraz na punktach handlowych nie kończy się funkcjonalność oferowanych przez nas gablot muzealnych. Taka witryna stanowi także prawdziwe marzenie dla każdego pasjonata modelarstwa bądź innych drogocennych przedmiotów. To właśnie z tego powodu gabloty przeszklone można spotkać również w domach osób chcących kompleksowo zabezpieczyć własną kolekcję.