Close

26 października 2020

Cenimy praktyczne rozwiązania. Dlatego nasze witryny ekspozycyjne konstruujemy z myślą o ich użytkownikach

Wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia wszelkiego typu wystaw to specyficzne produkty. Z jednej strony dostępne są gotowe rozwiązania o konkretnych parametrach – a z drugiej każdy egzemplarz trzeba dopasowywać do określonych okoliczności. Mając to na uwadze, przystępując do każdej realizacji zawsze dbamy o zachowanie maksymalnej użyteczności witryn ekspozycyjnych. W firmie Omega System stosujemy wiele przydatnych patentów i podzespołów.

Sprężyny gazowe sprawią, że otwarcie wieka gabloty będzie znacznie łatwiejsze

Zmiana ekspozycji to zawsze organizacyjny misz-masz. Czasu mało, terminy gonią, a pod żadnym pozorem niczego nie można zepsuć. Tymczasem niejednokrotnie zdarza się, że do wymiany prezentowanych przedmiotów potrzeba co najmniej 2, a czasami i 3 osób. Jedna pakuje rzeczy zdejmowane z wystawy, druga wkłada nowe, a trzecia pilnuje, żeby otwarte wieko nikomu nie spadło na głowę. Tymczasem witryny ekspozycyjne ze sprężynami gazowymi sprawiają, że w optymalnych warunkach nawet jedna osoba samodzielnie sobie poradzi z wszystkimi wymienionymi wyżej zadaniami. Wystarczy, że drzwiczki od gabloty utrzymają jedną, stabilną pozycję.

Wszystkie wymiary witryny ekspozycyjnej można dostosować do projektu wystawy

W firmowym katalogu Omega System prezentujemy kilka podstawowych typów mebli wystawienniczych. Każdy z nich oferujemy nawet w 10 wariantach standaryzowanych rozmiarów zewnętrznych. Trzeba koniecznie zaznaczyć, że na tym wcale nie kończą się nasze możliwości. Każdy wymiar dopasowujemy do oczekiwań oraz potrzeb Klientów – a te zależą od przestrzeni dostępnej w pomieszczeniu i wielu innych czynników. Istotna jest również wizja artystyczna głównego organizatora wystawy. Każda witryna ekspozycyjna tworzona jest na specjalne, indywidualne zamówienie. Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych, chętnie przybliżymy wszelkie szczegóły realizacji.

Exit mobile version