Close

28 listopada 2023

Co daje połączenie wiedzy i doświadczenia? Gabloty wiszące od Omega System

Gabloty wiszące znajdują swoje zastosowanie w wielu miejscach. To właśnie one są jednym z podstawowych elementów wyposażenia muzeów czy szkół – lecz nie tylko. W Omega System wykonujemy również modele, które świetnie sprawdzą się w biurze, zakładzie pracy czy nawet w domu. Nasza firma od lat zajmuje się tworzeniem gablot na specjalne zamówienie naszych Klientów, do każdego zlecenia podchodząc w sposób wysoce indywidualny. Efekt? Wytrzymałe i estetyczne gabloty, które pozwolą na skuteczną ekspozycję produktu. Gabloty wiszące to jeden z naszych najpopularniejszych modeli, który może być stosowany zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Szukasz produktu, który spełni Twoje najśmielsze oczekiwania? Jesteś w doskonałym miejscu. W Omega System dbamy o to, by każdy Klient czuł się usatysfakcjonowany zakupem.

Gabloty wiszące i ich zastosowanie w ośrodkach muzealnych

Jednym z powodów, przez który gabloty wiszące cieszą się ogromną popularnością we współczesnym świecie, jest przede wszystkim ich ogromna uniwersalność. Jak wspominaliśmy, najczęściej możemy dostrzec je w muzeach, gdzie służą jako swoista bariera pomiędzy eksponatem, a osobami zwiedzającymi muzeum. Odporne na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne, gabloty wiszące doskonale spełniają swoją rolę, tym samym zwiększając atrakcyjność eksponatów. Proponowane przez nas systemu wystawiennicze posiadają możliwość zamontowania oświetlenia LED, co wpływa na znacznie lepszą widoczność eksponatu, podkreślając przy tym każdy, nawet najdrobniejszy detal. Tworząc nasze gabloty wiszące, przykładamy ogromną wagę do precyzji ich wykonania, z zachowaniem dbałości o nawet najmniejszy element wchodzący w skład systemu. Wyprodukowane przez nas gabloty wiszące cechują się także minimalizmem, dzięki czemu w żaden sposób nie odwracają uwagi od prezentowanych w nich eksponatów. W Omega System nieustannie szkolimy się i doskonalimy swoje umiejętności, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów – oferując niestandardowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jak jeszcze możemy wykorzystać gabloty wiszące?

Muzeum to nie jedyne miejsce dla tego rodzaju gablot. Przedmioty te mogą być wykorzystane nie tylko do prezentacji produktów, lecz również świetnie sprawdzić się jako nośnik komunikatów. Witryna umieszczona na ścianie w korytarzu, stołówce czy pomieszczeniu służbowym doskonale nada się do prezentowania w niej różnego rodzaju informacji organizacyjnych. Niezależnie od tego, czy będą to wiadomości dotyczące organizacji pracy, zasad panujących w obiekcie czy jakichkolwiek innych, nad wyraz istotnych treści – wyeksponowanie ich w gablocie pozwoli im trafić do znacznie szerszego grona. Kolejnym miejscem, które niemalże wymaga umieszczenia tam gabloty wiszącej, jest poczekalnia. Pacjent, kontrahent lub klient może dzięki niej zapoznać się z różnego rodzaju treściami. Można w nich umieścić informacje zarówno o godzinach, w których przyjmują konkretni specjaliści, jak i najbliższych wolnych terminach. Gablota wisząca to także nieodłączny element szkolnej klasy. To właśnie w niej uczniowie prezentują swoje prace czy zdobyte nagrody. Jak widać, opcji wykorzystania gablot wiszących jest naprawdę sporo – na szczęście produkty od Omega System posiadają szeroki zakres personalizacji. Wystarczy, że napiszesz do nas z własną wizją systemu wystawienniczego, a dostosujemy nasz produkt specjalnie pod twoje potrzeby.

Exit mobile version