Close

11 września 2023

Gdzie wykorzystasz nasz system podwieszania obrazów? Odpowiedź może Cię zdziwić!

Nowoczesne systemy linkowe w podwieszaniu obrazów to aktualnie jeden z najczęściej wybieranych sposobów na przymocowanie tego typu elementów nie tylko do ścian, ale również do stojaków czy innych ekspozytorów. I to właśnie wysoka uniwersalność w zastosowaniu sprawia, że takie opcje są coraz częściej rozważane przez właścicieli najróżniejszych miejsc. Gdzie dokładnie warto korzystać z proponowanych przez nas systemów podwieszania obrazów oraz jakie rodzaje najlepiej sprawdzą się w Twojej branży? Przeczytaj nasz artykuł i znajdź odpowiedź na takie pytania!

Muzea prawdziwym domem systemów podwieszania obrazów. I to przy wielu ekspozycjach!

Jedną z najbardziej oczywistych odpowiedzi na tytułowe pytanie są muzea. Na wystawach o bardzo różnym charakterze najczęściej znajdziesz zastosowanie nowoczesnego systemu podwieszania. I tu uwaga – obrazów, ale nie tylko. Doskonale sprawdza się on także w przypadku prezentacji ważnych eksponatów. Mogą być to chociażby fragmenty rękodzieła, tkaniny oraz wszystko to, co jesteś w stanie zapakować w elegancką ramkę. System podwieszania zadba o resztę, czyli o prawidłową widoczność eksponatów. W tym przypadku sprawdza się niemalże każda opcja, oferowana przez Omega System. W naszym asortymencie znajdziesz system linkowy przyścienny, swobodny bądź z oświetleniem. Wszystko w kilku wariantach.

Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualnie dopasowany system podwieszania obrazów

Ale czy muzea to jedyne miejsce, gdzie system podwieszania obrazów od Omega System zda swój egzamin? Zdecydowanie nie. Z naszego doświadczenia jasno wynika, że tego typu rozwiązania są powszechnie stosowane także podczas okazjonalnych wystaw, branżowych eventów czy chociażby w przypadku wystroju miejsc użytku publicznego. Coraz częściej system podwieszania obrazów sprawdza się też w galeriach handlowych, jednakże tam w zdecydowanej większości będzie on elementem systemu wystawienniczego podczas wystawy. Niezależnie od okoliczności, zgłaszając się do Omega System możesz mieć pewność, że przygotujemy dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie. Efektywna ekspozycja to nasz główny cel, a bazując na wieloletnim doświadczeniu będziemy w stanie przygotować rozwiązanie atrakcyjne pod względem funkcjonalności i wizualizacji.

Exit mobile version