Close

12 kwietnia 2021

Jedno rozwiązanie, wiele zastosowań. Gdzie i kiedy przydają się przeszklone gabloty wiszące?

W firmie Omega System niezwykle cenimy sobie uniwersalne, multifunkcjonalne rozwiązania. Dlatego do konstrukcji naszych mebli wystawienniczych i gablot informacyjnych wykorzystujemy najlepsze dostępne materiały. Dzięki temu sprzęt może być wykorzystywany w wielu różnych sytuacjach i okolicznościach. Od urzędów po muzea i inne instytucje kultury.

Szukasz miejsca do wywieszania ogłoszeń? Duża gablota na ścianie będzie doskonale widoczna

Niektóre decyzje i komunikaty muszą być łatwo dostępne dla każdego. Wydrukowane w postaci czytelnego dokumentu, pozostawione w miejscu publicznym. Czy to przed budynkiem, czy to w stosownym miejscu na korytarzach. Szklane gabloty wiszące mogą być alternatywą dla klasycznych tablic choćby z uwagi na większe rozmiary – klienci/petenci nie muszą się zastanawiać, gdzie znajdą najnowsze obwieszczenia, jeśli miejsce ich wywieszenia samo rzuca się w oczy. I nie trzeba się martwić o to, że meble zajmą zbyt dużo miejsca. W firmie Omega System jesteśmy w stanie przygotować je pod indywidualne potrzeby, dopasowując wymiary oraz wszelkie pozostałe parametry.

Planując efektowną wystawę, warto skorzystać z dodatkowych akcesoriów do szklanej gabloty

Wiele instytucji posiada w swoich zasobach interesujące zbiory. Warto je pokazać jak najszerszemu audytorium. Czy wejście na ekspozycję będzie biletowane czy nie, to już kompletnie odrębna kwestia. Ważne, aby szklana gablota wisząca prezentowała wystawiane przedmioty w maksymalnie korzystny sposób. To znaczy pod optymalnym kątem, we właściwym oświetleniu i tak dalej. W uzyskaniu optymalnego efektu znacznie pomoże opcjonalne wyposażenie. W asortymencie Omega System posiadamy między innymi specjalistyczne lampy, proste i pochyłe podstawki (szklane lub pokryte materiałem), uchwyty czy relingi do podwieszania. Dzięki nim łatwiej podkreślić kluczowe detale eksponatów. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym katalogiem gablot Omega System!

Exit mobile version