Close

10 maja 2021

Nowa witryna ekspozycyjna na Twoje przyszłe wystawy. Wybierz jakość gwarantowaną przez Omega System. Nasze gabloty wystawiennicze spełnią wszystkie oczekiwania!

Niektóre zbiory potrzebują czegoś więcej, aby można było je zaprezentować w pełnej krasie. Położone na płasko, oglądane przez zwiedzających z góry, nie robią takiego samego wrażenia, jak w położeniu eksponującym ich wszystkie atuty. Dotyczy to głównie dzieł rzemiosła artystycznego, ale nie tylko. Z tego względu przygotowaliśmy w Omega System szereg akcesoriów, dzięki którym można wydobyć pełen potencjał z wystawianych przedmiotów.

Specjalne podstawki sprawią, że niewielki detal zostanie uwypuklony i trafi na pierwszy plan

Wymiana standardowego dna gabloty na pochyły segment to proste zadanie. Nawet dla osób, które nie grzeszą zdolnościami manualnymi. Dzięki tej prostej czynności witryna ekspozycyjna i umieszczone w niej zbiory mogą wiele zyskać na atrakcyjności w oczach odbiorców. Do wyboru jest kilka wariantów – katalog Omega System uwzględnia szeroki wachlarz pomysłów i koncepcji na urządzenie wystawy. Polecamy zwrócić szczególną uwagę na elementy obite luksusową tkaniną. Starannie dobrany materiał pokrywający podstawkę witryny doda wystawie autentycznej, niewymuszonej elegancji. Wytworny wystrój pasuje w sam raz do prezentacji przedmiotów o szczególnej wartości lub w pomieszczeniach sakralnych.

Odpowiednio ukierunkowane światła wewnątrz witryny ekspozycyjnej zbudują niepowtarzalny klimat

Nie da się ukryć, że oświetlenie często decyduje o tym, jak wystawę odbierają odbiorcy. W tym przypadku szczególnie istotne jest, aby intensywność i kolorystykę światła wewnątrz sali zgrać z lampami wewnątrz gabloty. W tym zakresie oferujemy punktowe reflektory oraz pasy LED-owych diod – wybór zależy od rezultatu, jaki chce się uzyskać. Konsultanci Omega System chętnie pomogą Ci w podjęciu decyzji i udzielą fachowej porady. Każdą witrynę ekspozycyjną dostosowujemy do wizji kierownictwa wystawy. Współpracowaliśmy już z wieloma projektantami oraz architektami, mamy sporo doświadczenia w tej dziedzinie. Indywidualna konfiguracja gabloty to najlepsza gwarancja najlepszego efektu. Wystarczy że obejrzysz nasze dotychczasowe realizacje, a przekonasz się o tym na własne oczy!

Exit mobile version