Close

O firmie

Jakość, elastyczność, przystępna cena – to dewiza firmy Omega System. Jesteśmy z Państwem od 1991 roku i nieustannie się szkolimy oraz doskonalimy swoje umiejętności, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom naszych Klientów.

Naszą specjalnością są systemy wystawiennicze i konstrukcje prezentacyjne. Wszystkie realizacje bazują na najlepszych jakościowo produktach, jakimi są lekkie i funkcjonalne profile aluminiowe. Z ich wykorzystaniem tworzymy elementy oznakowania (przenośne i stacjonarne), systemy pomocne przy aranżowaniu biur i hal, a także każdej innej przestrzeni publicznej.

Jedna z naszych realizacji, system MULTI QUBE, to nowoczesne rozwiązania wystawiennicze pozwalające na tworzenie niemalże nieograniczonej liczby aranżacji. Akcesoria w postaci wypełnień ram, półek, oświetlenia, łączników czy systemów do podwieszania ułatwiają komponowanie dowolnych konstrukcji. Wszystkie elementy są wzajemnie kompatybilne i dopełniają się z pozostałymi rozwiązaniami oferowanymi przez firmę Omega System.

Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom, oferując niestandardowe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wypełnienia ram, dodatki, stosowane materiały i wymiary wszystkich elementów mogą być dowolnie modyfikowane. Zapewniamy kompleksową obsługę – od wysłuchania Państwa koncepcji, przez przygotowanie projektu, po wykonanie elementów konstrukcji i ich montaż w miejscu wskazanym przez Klienta. Nasze rozwiązania odznaczają się wysoką jakością, są funkcjonalne i – co równie istotne – oferowane w przystępnej cenie.

Nasz system profili aluminiowych został opracowany przez grupę specjalistów, którzy czuwają nad każdym projektem i jego realizacją. Jako że dysponujemy własnym parkiem maszynowym, mamy pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji. Oferujemy także usługi frezowania, cięcia i grawerowania – na najlepszych jakościowo maszynach i przy asyście doskonałych fachowców.

Klienci cenią sobie jakość i terminowość naszych usług. A my ze swej strony dokładamy wszelkich starań, by z każdym rokiem poszerzać swoje kompetencje i dostarczać Państwu coraz lepsze i coraz bardziej funkcjonalne produkty.

Z chęcią przedstawimy Państwu swoją ofertę osobiście!