Close

5 września 2023

Od blisko 30 lat produkujemy doskonałe gabloty stojące. Zobacz kulisy naszej pracy

Sprawdzają się one w naprawdę wielu miejscach. Od muzealnych wystaw, po placówki publiczne, na sklepach stacjonarnych kończąc. Gabloty stojące produkowane przez Omega System już od 30 lat pomagają prawidłowo wyeksponować najważniejsze dla Ciebie przedmioty. Chcesz wiedzieć w czym tkwi sukces takich komponentów i jakie elementy są dla nas priorytetowe w trakcie produkcji? Przeczytaj nasz artykuł – jeszcze za nim zdecydujesz się na zamówienie!

Zaufanie w branży budowaliśmy latami. Sprawdź na jakie fundamenty się zdecydowaliśmy

Można zaryzykować stwierdzenie, że najmocniejszym punktem asortymentu Omega System jest jego poziom rozbudowania. Faktycznie, posiadamy gotowe rozwiązania na każdą okazję, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamówić u nas niestandardowy projekt. Indywidualne podejście do Klienta to kolejna mocna strona naszej firmy. Potrzebujesz inny typ bryły gabloty niż mamy w standardowej ofercie? Wystarczy się z nami skontaktować! Tak samo, jak w przypadku rodzaju dodatkowego wyposażenia, koloru konstrukcji czy sposobie zabezpieczenia. Znaczone logo Omega System gabloty stojące mogą być maksymalnie dopasowane pod Twoje oczekiwania, a to znacząco zwiększona szansa na efektywne funkcjonowanie takiego ekspozytora. Dlaczego od blisko 30 lat polecają nas firmy z najróżniejszych branż? Jako doświadczony producent zapewniamy każdemu Klientowi pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy. Wiemy, czego oczekujesz i mamy na to doskonały plan! A przy tym jest on trwały i korzystny cenowo, czyli kilka pieczeni na jednym ogniu!

Produkcję gablot zaczynamy od wywiadu, a kończymy z uśmiechem na twarzy Klientów

Chcąc osiągnąć wysoki poziom efektywności ekspozycji, trzeba zadbać o wiele niuansów. Kwestia dopasowania do otoczenia to tylko jeden punkt. Twoja gablota powinna być też funkcjonalna z tym, co chcesz w jej środku zaprezentować. Polecamy dobierać systemy wystawiennicze do konkretnych przedmiotów – nigdy odwrotnie. Zasada uniwersalności nie sprawdzi się ani u nas na produkcji, ani u Ciebie na wystawie. Inne oczekiwania będą przecież wobec gabloty stojącej w muzeum, inne w przypadku rozwiązań dedykowanych placówce publicznej, a jeszcze inne dla produktów w sklepie stacjonarnym czy na targach. My potrafimy spełnić je wszystkie. Jeszcze zanim wykonamy Twój projekt i przejdziemy na halę produkcyjną, przeprowadzamy szczegółowy wywiad, gdzie zbieramy kluczowe dla nas informacje. Dzięki temu nie musisz martwić się o funkcjonalność, design oraz inne najważniejsze aspekty dla gablot ekspozycyjnych.

Exit mobile version