Close

11 stycznia 2021

Planujesz przygotować nietuzinkową ekspozycję? Zamów gabloty, szyte na miarę

Stolikowe, wiszące, osadzone na postumencie – gabloty ekspozycyjne niejedno mają imię. Przeciwnie: występują w tak wielu odsłonach, że z ich użyciem można zaprojektować wystawę, jakiej jeszcze nie było! Sam design to mało. Witryna muzealna musi cechować się nienaganną jakością, odpowiadającą wytycznym konserwatorskim. Jeżeli interesują Cię wysokiej klasy gabloty ekspozycyjne, świetnie trafiłeś/aś. W Omega System zajmujemy się ich produkcją.

Estetyczna witryna ekspozycyjna pozwoli skupić uwagę na eksponatach

Zadanie obiektów wystawienniczych jest jasne – mają zapewnić eksponatom optymalne warunki i zaprezentować je w jak najlepszy sposób. Gabloty nie mogą odciągać uwagi od elementów, które zostaną wewnątrz nich umieszczone. Powinny stanowić dla nich subtelne tło, sprzyjające skupieniu się na ekspozycji. W celu stworzenia spójnej i atrakcyjnej wystawy w muzeum czy galerii sztuki, należy zaopatrzyć się w dedykowane witryny, odpowiednie do przechowywania obiektów muzealnych. Z pomocą przybywają nasi eksperci!

W firmie Omega System projektujemy i wykonujemy systemy wystawiennicze, w tym gabloty klasyczne oraz o specjalnych parametrach. Jesteśmy otwarci na każdą sugestię i z zaangażowaniem realizujemy zlecenia, uwzględniając wszelkie potrzeby Klienta. Naszej produkcji witryna ekspozycyjna może zostać pomalowana na wybrany kolor, a także pokryta estetyczną powłoką, imitującą drewno. W zależności od Państwa pomysłu na wystawę, przygotujemy gabloty o określonych wymiarach, wyposażone w konkretne udogodnienia, np. boczne reflektory, postumenty czy tkaniny dekoracyjne.

Gabloty nie tylko do muzeów. Ekspozycja w sklepie jubilerskim? Żaden problem

Pragniemy nadmienić, że kojarzone z wystawami muzealnymi gabloty znajdują zastosowanie również w innych miejscach. Zaczynając od budynków sakralnych, a kończąc na sklepach ze sprzętem elektronicznym i… salonach jubilerskich. Nowoczesne telefony i drogocenna biżuteria zasługują przecież na to, by godnie zaprezentować je klientom. Fachowo zaprojektowana oraz wykonana przeszklona witryna ekspozycyjna, pozwoli przyjrzeć się eksponatom lub produktom z każdej strony. Przy okazji będzie reprezentatywnym elementem wystroju sali wystawowej, jak i sklepu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Exit mobile version