Close

20 listopada 2023

Podpowiadamy, jak dobrać odpowiednie witryny ekspozycyjne!

gablotka muzealna

Witryny ekspozycyjne od lat stanowią niezastąpiony element wyposażenia każdego pomieszczenia, gdzie zachodzi potrzeba ekspozycji. Mowa tu między innymi o wszelkiego rodzaju sklepach, butikach, a także szkołach, muzeach czy instytucjach. Zakup witryn ekspozycyjnych powinien być dobrze przemyślany. W Omega System od 1991 roku towarzyszymy naszym Klientom, nieustannie szkoląc się i doskonaląc swoje umiejętności, by sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Jako producent wysokogatunkowych witryn ekspozycyjnych, jesteśmy w stanie pełnić fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej witryny ekspozycyjnej do danego biznesu. Od kilkunastu lat zajmujemy się tworzeniem gablot i systemów ekspozycyjnych na wymiar – wiemy, jak przekształcić projekt w satysfakcjonującą realizację!

Różne rodzaje witryn ekspozycyjnych – co warto o nich wiedzieć?

W zależności od przeznaczenia, witryny mogą różnić się sposobem ekspozycji oraz dostępnymi funkcjami. Wybierając odpowiedni typ gabloty, należy przede wszystkim skupić się na przedmiotach, które będą w nich eksponowane; wpływa to bezpośrednio na rozmiar witryny – a także jej finalną cenę. Jednym z istotnych elementów, którego nie należy pomijać w trakcie podejmowania decyzji na temat wyboru odpowiedniej gabloty ekspozycyjnej jest jej oszklenie. W Omega System do tworzenia naszych witryn wykorzystujemy między innymi wysokogatunkowe szkło float hartowane lub szkło laminowane VSG. Obie opcje cieszą się ogromną popularnością, będąc cenione przede wszystkim za swoją wytrzymałość oraz łatwość w czyszczeniu. Witryny ekspozycyjne występują u nas w wielu formach; posiadamy gabloty stolikowe, na postumentach, a także gabloty niskie, będące jednym z nietypowych, aczkolwiek chętnie zamawianych rozwiązań. Ciekawym projektem jest również witryna ekspozycyjna w kształcie walca, o oryginalnej konstrukcji i nowoczesnym designie. Nasze witryny ekspozycyjne wykonywane są na bazie profili aluminiowych, które możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL, a także anodować na inny kolor niż srebrny. Każdą z witryn można dodatkowo wyposażyć w oświetlenie, by jeszcze lepiej wyeksponować dany towar lub eksponat.

Witryny ekspozycyjne od Omega System to dowód kunsztu naszych specjalistów!

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że prezentowane przez nas produkty są dopracowane pod każdym względem. Do produkcji używamy wyłącznie wysokogatunkowych komponentów, które odznaczają się właściwościami czyniącymi witryny ekspozycyjne zarówno funkcjonalnymi, jak i estetycznymi gadżetami. Możliwości wykorzystania gablot jest sporo; w Omega System tworzymy je na specjalne życzenie naszych Klientów, dbając o to, by każdy parametr zgadzał się z wizją osoby zamawiającej – wszystko to w atrakcyjnej cenie na każdą kieszeń. W naszej pracy zależy nam na obustronnej satysfakcji; podejmujemy się nawet najbardziej kreatywnych wyzwań, tworząc witryny ekspozycyjne spełniające nie tylko wszelkie normy, lecz również oczekiwania naszych Klientów.

Exit mobile version