Close

5 lipca 2021

Szklana gablota wisząca z kolekcji Classics. Co warto o niej wiedzieć?

W naszej ofercie nie brakuje gablot ekspozycyjnych, jednak tylko część z nich to modele naścienne. Wśród nich wyróżniają się wyroby Classics, będące uniwersalną konstrukcją o licznych zastosowaniach. Wykonujemy je na zamówienie, dostosowując wygląd gabloty i rodzaj materiałów do potrzeb Klienta. Sprawdź, co możemy zaproponować i zleć nam stworzenie witryny, wewnątrz której zaprezentujesz dowolne przedmioty.

Niezawodna konstrukcja i różne warianty zamykania: gablota dla wymagających

Aby gablota wisząca była trwała i dobrze spełniała swoje zadanie, musi zostać wyprodukowana z najlepszej jakości materiałów. Dlatego w przypadku modeli wiszących Classics zdecydowaliśmy się zastosować anodowane profile aluminiowe i szkło float hartowane. Inne opcje to szkło laminowane VSG oraz szkło akrylowe PMMA. Zarówno grubość szyb i szklanych półek również możemy spersonalizować – jak wiadomo, cięższe eksponaty wymagają zastosowania grubszego szkła. Zadbaliśmy także o to, żeby każda szklana gablota wisząca Classics umożliwiała użytkownikowi płynną regulację wysokości półek. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu w jednej gablocie można zaprezentować niskie i wysokie przedmioty. Jeśli chodzi o sposoby otwierania i zamykania, bardzo popularnym wyborem są szyby suwane, które nie zabierają dodatkowego miejsca. Oczywiście nie ma przeszkód, żeby gablota posiadała szybę otwieraną na bok bądź uchylaną do góry. W opcji podstawowej konstrukcja jest wyposażona w klasyczny zamek patentowy.

Estetyczne wykonanie i designerskie detale – po tym rozpoznasz naszą gablotę

Kluczem do udanej prezentacji jest profesjonalny mebel ekspozycyjny. Każdy element gabloty wiszącej musi być dopracowany z uwzględnieniem szczegółów – wszelkie niedoróbki mogłyby zaburzyć odbiór wystawy. W przypadku szklanych gablot wiszących Classics postawiliśmy na zaokrąglone naroża i srebrne profile. Warto skorzystać z możliwości pokrycia ich farbą bądź specjalną szlachetną powłoką imitującą na przykład drewno. Duże znaczenie ma też oświetlenie: naszym Klientom proponujemy paski LED albo reflektorki. Z dodatkowych opcji podnoszących jakość prezentacji oferujemy szklane podstawki, eleganckie postumenty i różnego rodzaju uchwyty. Chętnie doradzamy konkretne rozwiązania i podpowiadamy, które z nich lepiej się sprawdzi w danym przypadku. Zachęcamy do kontaktu!

Exit mobile version