Close

26 lipca 2021

Witryna ekspozycyjna? Zamów ją u producenta. Nie kupuj gotowych gablot!

Zakup mebli ekspozycyjnych nie powinien przebiegać w pośpiechu. Dobrze, gdyby decyzja była przemyślana, a rodzaj witryn zgodny z indywidualnymi potrzebami zamawiającego. Niestety, wiele osób decyduje się na kupno gablot na ostatnią chwilę – tuż przed planowaną wystawą lub otwarciem sklepu. Wówczas są one potrzebne ‚na już’ i najlepiej, gdyby były dostępne od ręki. Choć gotowe rozwiązania bywają atrakcyjne cenowo i nie trzeba na nie długo czekać, w żaden sposób nie dorównują konstrukcjom, tworzonym na zamówienie. Jeśli zależy Ci na jakości i trwałości gablot, zgłoś się po nie do… producenta.

Przypadkowa gablota kontra witryna ekspozycyjna wg Twojego projektu

Na wygląd oraz funkcjonalność gabloty ekspozycyjnej wpływają liczne parametry. Powierzchowna ocena, czy dany mebel będzie odpowiedni, nigdy nie jest wystarczająca. Owszem, sprawdzenie wymiarów witryny i ilości półek jest ważne, lecz oprócz podstawowych właściwości istnieje też cały szereg dodatkowych. Wybierając gotowe rozwiązanie kupujący nie ma wpływu na to, jakie będzie wyposażenie danej gabloty. Godzi się przyjąć konkretny produkt – niezależnie od tego, jakiej grubości szkło w nim zastosowano, jakie zamontowano oświetlenie oraz jaką farbą pokryto profile. Jak łatwo można się domyślić, gotowe witryny ekspozycyjne często zawierają dużo kosztownych ‚udogodnień’, z których zamawiający niekoniecznie będzie korzystał. Jedyną zaletą kupowania gablot dostępnych od ręki jest brak konieczności oczekiwania na realizację zamówienia. Czy to przemawia za rezygnacją ze współpracy z producentem? Tak, ale tylko w awaryjnych sytuacjach. Zdecydowanie lepszą i bardziej korzystną drogą jest skorzystanie z usługi wykonania gabloty wystawowej na wymiar.

Klienci Omega System mają wpływ na finalny wygląd zamawianych witryn

Witryna ekspozycyjna jest rodzajem produktu, którego wygląd powinien być spójny z koncepcją na daną wystawę. Nie ma tu miejsca na przypadkowe rozwiązania, jak czerwone plecy gabloty albo profile, pokryte ozdobnym deseniem, który nijak ma się do charakteru ekspozycji. Dlatego serdecznie zachęcamy, aby już na etapie planowania prezentacji rozważyć zamówienie gablot bezpośrednio u nas. Jako producent, możemy zaproponować funkcjonalne konstrukcje w dokładnie takiej odsłonie, jaką wymarzy sobie Klient. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom, a opracowanie witryn ekspozycyjnych na specjalne zamówienie potraktujemy, jak prawdziwe wyzwanie! Nie daj się skusić na gotowe rozwiązania, które na dłuższą metę nigdy się nie sprawdzają. Gabloty naszej produkcji zostaną stworzone dla Ciebie, z uwzględnieniem wszystkich wytycznych, jakie tylko otrzymamy.

Exit mobile version