Close

3 sierpnia 2020

Witryny ekspozycyjne: gotowe czy na zamówienie? Wyjaśniamy, co się bardziej opłaca

Gdy zachodzi potrzeba zakupienia systemów ekspozycyjnych, zawsze pojawia się dylemat: wybrać gotowe witryny czy zlecić ich wykonanie na zamówienie? Choć każde z rozwiązań ma swoje plusy, jedno z nich pozostaje bardziej opłacalne dla kupującego. Jak i gdzie najlepiej zaopatrzyć się w gabloty ekspozycyjne, dowiesz się z poniższego wpisu. Zapraszamy do lektury!

Inwestycja w witryny i gabloty będzie opłacalna, jeśli postawimy na współpracę z producentem

Sklepy oferujące systemy do ekspozycji wręcz uginają się pod ciężarem asortymentu, dostępnego od ręki. Można go nabyć ekspresowo i stosunkowo tanio. Niestety – takie rozwiązanie bardzo często wiąże się z rozczarowaniem – witryny zakupione ‚na szybko’ potrafią mieć np. inny wymiar niż ten, wskazany w opisie produktu. To generuje wiele problemów, związanych chociażby z umieszczeniem gabloty w wybranym miejscu. Kupując gotowy system nie ma się żadnego wpływu na jego wygląd. Mowa nie tylko o kolorze, ale również o wyposażeniu: ilość półek oraz ich rozmieszczenie wewnątrz gabloty ma duże znaczenie dla wyglądu całej ekspozycji. Uwzględniając to, że cena oszklonej witryny nie jest wysoka, znacznie bardziej korzystnym wyborem jest dopłacenie kilku złotych i zyskanie gwarancji, że wyrób zostanie wykonany od A do Z na indywidualne zamówienie. To oznacza, że każdy, nawet najmniejszy detal będzie spójny z wizją oraz potrzebami kupującego. Bez względu na ilość gablot, w jakie chcemy się zaopatrzyć, zawsze warto więc rozważyć skorzystanie z usług producenta. Wówczas będziemy pewni, że produkt w pełni odpowiada naszym preferencjom, związanym z koncepcją na daną ekspozycję.

Jakiego systemu potrzebujesz? Witryny ekspozycyjne i ich wyposażenie dobierz indywidualnie

Składając zamówienie na witryny ekspozycyjne bezpośrednio u producenta, otrzymujesz dostęp do wielu możliwości, związanych z modyfikacją kupowanego systemu. W firmie Omega System tworzymy gabloty w różnorodnych konfiguracjach, co daje zamawiającym szerokie pole wyboru. Każdą konstrukcję możemy wykonać ze szkła zwykłego albo laminowanego, wyposażyć w oświetlenie, pokryć kolorową powłoką, a nawet nadać jej ekskluzywny wygląd, stosując wybrany dekor. Do dyspozycji Klientów pozostawiamy też wachlarz elementów, podnoszących poziom prezentacji. To między innymi szklane podstawki, postumenty oraz uchwyty, które możemy zamontować wewnątrz witryny. Oferujemy równie ż reflektorki boczne i diody na pasku, a dla zwiększenia wygody korzystania z gabloty, proponujemy wyposażenie jej w sprężyny gazowe. Na to, jaki kształt i wygląd przyjmie każdy element zamawianego systemu, ma wpływ nasz Klient – tym sposobem witryny na wymiar idealnie wpisują się w jego potrzeby. Znika problem płacenia za zbędne wyposażenie lub decydowanie się na kolorystykę, która odbiega od koncepcji na ekspozycję. Nie ma więc wątpliwości, że złożenie indywidualnego zamówienia na witryny ekspozycyjne jest zdecydowanie lepszym pomysłem, niż korzystanie z gotowych, ‚uniwersalnych’ rozwiązań.

Exit mobile version