Close

12 października 2020

Żadne meble ekspozycyjne nie są dokładnie takie same. Zobacz, jak dostosować gabloty wiszące do swoich potrzeb

Zastosowanie profesjonalnych akcesoriów oraz systemów wystawienniczych jest niezwykle szerokie. Począwszy od zorganizowania ekspozycji muzealnej, przez zaprezentowanie kolekcji trofeów czy wyróżnień, a skończywszy na upublicznieniu ważnych informacji oraz komunikatów. To tylko niewielka część przykładów, w których dobrze dopasowana gablota wisząca będzie nie do zastąpienia.

Wybierz taki sposób otwierania, który będzie najbardziej praktyczny w danym pomieszczeniu

W Omega System zawsze dostosowujemy nasze produkty do specyficznych okoliczności. Wymiary, materiały wykorzystane do stworzenia ramy konstrukcji, przeszklenie – pełna lista rzeczy, które jesteśmy w stanie zmienić pod konkretne potrzeby, byłaby znacznie dłuższa. Szczególną uwagę należy zwrócić na kwestie praktyczne. W końcu gabloty wiszące mają docelowo posłużyć przez wiele lat. Dlatego w równym stopniu dbamy o trwałość dostarczanych mebli ekspozycyjnych, co komfort ich użytkowania. Dobór wysokości półek, rodzaj zamknięcia, miejsce zamontowania zawiasów: to wszystko odgrywa ogromną rolę. Ponadto każdy egzemplarz możemy wyposażyć w naprawdę przydatne dodatki.

Estetykę gablot wiszących również dopasujemy do Twoich oczekiwań i wytycznych

Każdy pokazywany szerokiej publiczności przedmiot ma określone parametry i zalety, a meble oraz systemy wystawiennicze mają za zadanie maksymalnie je wyeksponować. Różnego rodzaju uchwyty, podstawki czy oświetlenie wnętrza gabloty wiszącej pozwalają uzyskać optymalny efekt wizualny. Kolorystyka także ma spore znaczenie, więc tutaj również dajemy naszym Klientom jak najwięcej ciekawych kompozycji do wyboru. Malowane profile czy zakładana na plecy mebla folia mogą przybrać znacznie ponad 1000 rozmaitych barw i odcieni. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach personalizacji gablot wiszących Omega System? Skontaktuj się z nami teraz!

Exit mobile version