Close

14 grudnia 2020

Zainwestuj w zaawansowany system zawieszeń do galerii sztuki. Koszt szybko się zwróci

Organizacja wystawy to odpowiedzialne zadanie. Aby dobrze je wykonać, należy opracować koncepcję na atrakcyjną przestrzeń wystawienniczą oraz zaopatrzyć się w materiały, które pozwolą na jej realizację. Nie ważne, jak bardzo złożony jest Twój pomysł na aranżację pomieszczeń wystawowych. Podejmując współpracę z doświadczonym wykonawcą systemów do podwieszania obrazów, możesz być pewien sukcesu.

Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Stworzymy system linkowy, jakiego potrzebujesz

Każdy element wystawy należy umocować w odpowiedni sposób. Ekspozycje wewnętrzne najczęściej opierają się na wytrzymałych konstrukcjach, jakimi są systemy linkowe. To lekkie profile, dające szerokie pole manewru pod kątem konfiguracji obrazów czy zdjęć. Można je dowolnie rozłożyć, a w razie potrzeby również rozbudować o dodatkowe elementy. Tego rodzaju system ekspozycyjny może zostać umiejscowiony przy ścianie lub w każdym innym miejscu, a tym samym występować w wariancie jedno- bądź dwustronnym. Ciekawym urozmaiceniem jest połączenie systemu wystawienniczego z oświetleniem, które należy dobrać adekwatnie do miejsca mocowania.

Przygotuj profesjonalną ekspozycję, którą będzie się oglądać z przyjemnością

Jednym z wielu punktów przygotowanej przez nas oferty, jest linkowy system do podwieszania obrazów. Może mieć on formę konstrukcji na linkach, mocowanych między aluminiowymi prowadnicami umocowanymi na ścianie. Inna opcja to wolno stojący system zawiesi – doskonały do stałych, jak też czasowych wystaw. W Omega System specjalizujemy się w produkcji systemów wystawienniczych, wykorzystujących potencjał miejsca, przeznaczonego do prezentacji dzieł sztuki. Dostarczamy designerskie i wysoce funkcjonalne rozwiązania o wielu zastosowaniach. Zachęcamy Państwa do odkrywania konstrukcji i systemów nowej generacji. Są to realizacje, w które warto inwestować – o czym przekonały się już tysiące naszych Klientów. Chętnie powitamy w ich gronie również Państwa: zapraszamy do współpracy!

Exit mobile version