Close

10 stycznia 2022

Gabloty wiszące od Omega System, czyli mnogość zastosowań w atrakcyjnej cenie

W naszej firmie podchodzimy poważne do multifunkcjonalności rozwiązań. To sprawia, że nasze produkty mogą być wykorzystywane w wielu miejscach i różnić się jednocześnie przeznaczeniem. Gablota od Omega System z całą pewnością sprawdzi się w każdych warunkach. W produkcji tego typu wyposażenia wykorzystujemy trwałe, lecz lekkie zarazem aluminium. Dzięki temu ściana nie zostaje znacząco obciążona. Poznaj bliżej zakres naszych działań i dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać w kwestii gablot wiszących.

Nasze gabloty, wasze decyzje. Nasza firma przykłada wagę do wytycznych Klientów

Nasz asortyment wypełniają gabloty wykonane z materiałów pierwszej klasy. Akcesoria te różnią się grubością, jej zakres wynosi bowiem 5-8 mm. Gwarantujemy dowolność kolorów konstrukcji, dzięki czemu można je idealnie dopasować do pomieszczenia, niezależnie czy to muzeum, czy biuro. Z nami nie trzeba się martwić o wymiary; dostosowujemy je do wytycznych naszych Klientów. Sprzedajemy nie tylko gabloty wiszące, ale także całą masę innych systemów ekspozycyjnych. Wymienić można chociażby pylony reklamowe, ścianki wystawiennicze, czy też ekrany szklane znajdujące zastosowanie w wielu miejscach.

Jak działa obsługa w Omega System? Poznaj naszą firmę od kuchni!

Działamy od 1991 roku. Tak znaczący staż przełożył się na umiejętne podejście zarówno do produkcji naszych produktów, jak i do obsługi Klientów. W pocie czoła wypracowaliśmy trzyetapowy model działania. Pierwszym jego elementem jest rozmowa, podczas której Klienci przekazują nam własne wytyczne co do charakteru zlecenia. Dzięki własnemu parkowi mechanicznemu jesteśmy zdolni uwzględniać indywidualne potrzeby. Drugim etapem jest przygotowanie przez nas projektu, który podlega wszelkim poprawkom. Jeśli zostanie zaakceptowany, przechodzimy do sprawnej i szybkiej produkcji. W Omega System wszystko jest proste. Zapraszamy do kontaktu; z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.