Close

31 stycznia 2022

Gabloty wystawiennicze, czyli cichy bohater wielu miejsc

Drugoplanowym bohaterem każdej wystawy jest zawsze to, co pozwala eksponować określony artefakt w muzeum czy w galerii sztuki. W Omega System produkujemy gabloty wystawiennicze w wielu wariantach, dzięki czemu znajdą zastosowanie praktycznie wszędzie. Już trzecią dekadę dbamy o potrzeby naszych Klientów. W tym wpisie poznasz bliżej istotę naszej działalności, a także zalety naszych systemów ekspozycyjnych.

Z czego składają się gabloty od Omega System? Kilka informacji

Nasze gabloty wystawiennicze to rezultat najwyższej dbałości o każdy detal. Zapewniamy najwyższy standard, dlatego też stosujemy najlepsze materiały. Mimo że występuje w nich szkło na całej powierzchni, to znaczne doświadczenie pomogło nam opracować konstrukcje, które cieszą oczy swoją czytelnością, co jest naturalne, oraz niezwykłą wytrzymałością. To najwyższej klasy szkło hartowane, okraszone anodowanymi profilami aluminiowymi w bazowym srebrnym kolorze. Oczywiście uwzględniamy indywidualne potrzeby. Gabloty można bowiem pokryć każdym kolorem, czy też nawet powłoką o złotym kolorze. To pozwala na dopasowanie nawet do najbardziej wymagających miejsc. Na życzenie mogą również zostać fantastycznie oświetlone.

Omega System: działamy od 1991 roku. Dzięki temu rozumiemy potrzeby naszych Klientów

Nasz asortyment jest wypełniony po brzegi tylko najlepszymi rozwiązaniami. Oferujemy modele wiszące i stojące. Swoje zastosowanie znajdą one w praktycznie każdym miejscu. Z całą pewnością świetnie sprawdzą się jako sposób na idealną ekspozycję eksponatu w muzeum, ale także w miejscach publicznych, rewelacyjnie zwracając na siebie uwagę przechodzących ludzi. Gabloty wystawiennicze od Omega System to mariaż efektywności i efektowności. Dzięki temu możemy cieszyć się zaufaniem naszych Klientów. Działamy od 1991 roku. Tak znaczny staż w branży pozwolił nam głęboko zrozumieć rynek, w którym funkcjonujemy. Wszystkim zainteresowanym udzielamy pełne doradztwo w zakresie wyboru. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!