Close

5 czerwca 2023

Jak wybierać witryny ekspozycyjne? Postaw na maksymalną trwałość i wytrzymałość

Nie ulega wątpliwości, że witryny ekspozycyjne w dalszym ciągu cieszą się ogromną popularnością. To właśnie one pozwalają na atrakcyjne przedstawienie rozmaitych eksponatów. Co więcej, witryny te mogą być wszechstronnie wykorzystywane nie tylko w muzeach, ale również sklepach, szkołach oraz siedzibach firm, które chcą np. zaprezentować swoje flagowe produkty. Jeśli chcesz, aby witryny ekspozycyjne właściwie spełniały swoje zadanie, musisz wiedzieć na co zwrócić uwagę przy ich wyborze. Kilka porad znajdziesz w naszym nowym wpisie! Zapraszamy do czytania!

Witryna ekspozycyjna od Omega System to odpowiedź na Twoje potrzeby! Sprawdź koniecznie

Wybór witryny ekspozycyjnej nie należy do najtrudniejszych. Należy jedynie zwrócić uwagę na kilka kwestii zarówno designerskich, jak i technicznych. Zacznijmy od dopasowania witryny do ogólnej aranżacji. Wszystkim zainteresowanym Klientom dajemy możliwość dopasowania wyglądu profili do pozostałych elementów, jakie znajdują się we wnętrzu. Dzięki temu witryna ekspozycyjna będzie tworzyła spójną całość z całym pomieszczeniem. Projektując witrynę, masz do wyboru zarówno kolorowe profile w różnych odcieniach, jak i te wyglądem przypominające drewno. Równie ważny, jak nie najważniejszy jest wybór odpowiedniego szkła. Do dyspozycji masz cztery rodzaje – szkło hartowane, zwykłe FLOAT, laminowane oraz OPTIWHITE. To, które wybrać zależy przede wszystkim od przeznaczenia witryny ekspozycyjnej. Jeśli będzie ona regularnie narażona na dotykanie przez inne osoby, co ma np. miejsce w sklepie jubilerskim, zalecamy wybór szkła hartowanego wyróżniającego się maksymalną odpornością na uszkodzenia. Co więcej, naszym Klientom dajemy możliwość wybrania, czym będzie wypełniona witryna ekspozycyjna wewnątrz. Jak widzisz, sam o wszystkim decydujesz!

Nasz profesjonalizm to Twoje większe zadowolenie! Projektuj wraz z nami

W Omega System do tworzenia witryn ekspozycyjnych podchodzimy z dużą starannością. Chcemy, aby nasi Klienci cieszyli się ich funkcjonalnością przez długie lata. Do produkcji wybieramy tylko i wyłącznie trwałe materiały, co przekłada się nie tylko na trwałość, ale również stylowy wygląd. Możemy śmiało powiedzieć, że to właśnie z nami jesteś w stanie stworzyć atrakcyjną oprawę dla przedstawianych eksponatów. Bardzo duży nacisk kładziemy na współpracę z Klientem. Dlatego właśnie do realizacji projektu przechodzimy dopiero po Twojej akceptacji. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze więcej informacji, już teraz zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie masz również możliwość zapoznania się z wykonanymi realizacjami. Sprawdź koniecznie!