Close

22 listopada 2021

Oryginalne witryny ekspozycyjne i ich poszczególne elementy. Sprawdź, czym charakteryzują się nasze produkty

Każda gablota wyróżnia się oryginalną techniką wykonania, kształtem, kolorem, a także fasonem. Oprócz tego, wszystkie komponenty wystawiennicze posiadają również swoje cechy unikalne czy charakterystyczne. Dziś skupimy się na doskonałych parametrach, jakimi odznaczają się nasze jakościowe produkty. Poznaj te czynniki, na które naprawdę warto zwracać uwagę w trakcie składania zamówienia.

Pierwszorzędne wykonanie konstrukcji.
Witryny ekspozycyjne wyróżniają się wyższym standardem!

Wszystkie witryny ekspozycyjne powinny cechować się wytrzymałością, solidnością, a także stabilnością. Jeżeli te warunki będą spełnione, to masz pewność, że gabloty z całą pewnością posłużą Ci przez wiele, wiele lat. Jednak na te wszystkie czynniki składają się poszczególne materiały, które powinny posiadać odpowiednie parametry. W firmie Omega System, nasi wykwalifikowani producenci, wytwarzają komponenty stelażowe z wytrzymałych profili aluminiowych. Natomiast podstawa gabloty ekspozycyjnej skonstruowana jest ze szkła hartowanego lub laminowanego VSG. U nas masz możliwość wyboru. Dodatkowo, możesz wysłać do nas swój spersonalizowany projekt, który z całą pewnością wykonają nasi wyspecjalizowani eksperci.

Dodatki do gabloty wystawienniczej. Poznaj wartościowe akcesoria wspierające ekspozycję!

W Omega System tworzymy prawdziwe unikaty! Z tego względu niezwykłym zainteresowaniem cieszą się witryny ekspozycyjne z dodatkowymi akcesoriami np. oświetleniem LED. Diody występujące po wewnętrznej stronie aluminiowych profili dostarczą niesamowitych wrażeń w trakcie prezentacji produktów lub podczas oryginalnej wystawy w muzeum. Ten designerski akcent przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym interesantom. Spraw, aby Twoja ekspozycja połączyła w sobie designerski sznyt oraz tradycyjną klasę. Gabloty stojące z oświetleniem LED idealnie wpasowałyby się do wyposażenia chociażby sklepu jubilerskiego. Zapraszamy do przejrzenia naszych katalogów produktowych już dziś!