Close

3 marca 2023

Witryny ekspozycyjne – dlaczego warto postawić je w szkole? Eksperci wyjaśniają

Nie przesadzimy, mówiąc, że witryny ekspozycyjne znalazły zastosowanie w wielu branżach. Wymienić możemy tutaj m.in. muzea oraz sklepy jubilerskiej. Jak się jednak okazuje, ich potencjał dalej się nie wyczerpał i tak właśnie witryny ekspozycyjne doskonale sprawdzają się również w szkołach. Dlaczego warto je tam postawić? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Eleganckie witryny ekspozycyjne to doskonały sposób na wyeksponowanie szkolnych osiągnięć

Powszechnie wiadomo, że witryny ekspozycyjne nie tylko pozwalają na atrakcyjne przedstawienie cennej rzeczy, ale także chronią ją przed zniszczeniem. Właśnie dlatego ich wybór okazuje się strzałem w dziesiątkę dla szkół, które myślą o stworzeniu wystawy szkolnych pucharów zdobywanych przez uczniów w olimpiadach sportowych i intelektualnych. Tego typu wystawa z pewnością podkreśla status szkoły, a także jest doceniana przez rodziców, którzy ze wzruszeniem mogą podziwiać sukcesy swoich pociech. Do tego typu wystaw witryny ekspozycyjne sprawdzą się idealnie! Przeszklenia zostały wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego wykazującego maksymalną odporność na rozbicia. Na duże uznanie zasługuje fakt, że witryny wyróżnia uniwersalny wygląd pasujący niemalże do każdego wystroju. To jednak nie wszystko! Oferowane witryny ekspozycyjne można dopasować do swoich osobistych preferencji. Na życzenie osób zainteresowanych profile mogą zostać pomalowane na dowolny kolor dostępny w ofercie.

W Omega System witryny ekspozycyjne spełnią wszystkie Twoje oczekiwania! Sprawdź sam

Nasza firma Omega System uwielbia zaskakiwać swoich Klientów. Właśnie dlatego w zależności od potrzeb zainteresowanych wykonujemy również witryny ekspozycyjne z oświetleniem! Światło jeszcze lepiej podkreśla walory estetyczne przedstawianych eksponatów. Co więcej, chcemy, aby nasi Klienci aktywnie uczestniczyli w tworzeniu witryny. Przedstaw naszym fachowcom swoje potrzeby oraz oczekiwania, a oni z uwzględnieniem kwestii technicznych przekują Twoją wizję w realny projekt! Wspólnie stworzymy witryny ekspozycyjne dopracowane pod każdym szczegółem! Serdecznie zapraszamy do kontaktu!