Close

26 października 2020

Cenimy praktyczne rozwiązania. Dlatego nasze witryny ekspozycyjne konstruujemy z myślą o ich użytkownikach

Wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia wszelkiego typu wystaw to specyficzne produkty. Z jednej strony dostępne są gotowe rozwiązania o konkretnych parametrach – a z drugiej każdy egzemplarz trzeba dopasowywać do określonych okoliczności. Mając to na uwadze, przystępując do każdej realizacji zawsze dbamy o zachowanie maksymalnej użyteczności witryn ekspozycyjnych. W firmie Omega System stosujemy wiele przydatnych patentów i podzespołów.

Sprężyny gazowe sprawią, że otwarcie wieka gabloty będzie znacznie łatwiejsze

Zmiana ekspozycji to zawsze organizacyjny misz-masz. Czasu mało, terminy gonią, a pod żadnym pozorem niczego nie można zepsuć. Tymczasem niejednokrotnie zdarza się, że do wymiany prezentowanych przedmiotów potrzeba co najmniej 2, a czasami i 3 osób. Jedna pakuje rzeczy zdejmowane z wystawy, druga wkłada nowe, a trzecia pilnuje, żeby otwarte wieko nikomu nie spadło na głowę. Tymczasem witryny ekspozycyjne ze sprężynami gazowymi sprawiają, że w optymalnych warunkach nawet jedna osoba samodzielnie sobie poradzi z wszystkimi wymienionymi wyżej zadaniami. Wystarczy, że drzwiczki od gabloty utrzymają jedną, stabilną pozycję.

Wszystkie wymiary witryny ekspozycyjnej można dostosować do projektu wystawy

W firmowym katalogu Omega System prezentujemy kilka podstawowych typów mebli wystawienniczych. Każdy z nich oferujemy nawet w 10 wariantach standaryzowanych rozmiarów zewnętrznych. Trzeba koniecznie zaznaczyć, że na tym wcale nie kończą się nasze możliwości. Każdy wymiar dopasowujemy do oczekiwań oraz potrzeb Klientów – a te zależą od przestrzeni dostępnej w pomieszczeniu i wielu innych czynników. Istotna jest również wizja artystyczna głównego organizatora wystawy. Każda witryna ekspozycyjna tworzona jest na specjalne, indywidualne zamówienie. Zachęcamy do wysyłania zapytań ofertowych, chętnie przybliżymy wszelkie szczegóły realizacji.